Velkoobchod
s puzzle a hračkami
Katalog výrobků Kategorie Společenské hry Hra Mistakos: Žebříky
Značka: TREFL
Číslo produktu: 143119

Hra Mistakos: Žebříky

Katalogové číslo výrobce: 02180  |  EAN kód: 5900511021806
bez DPH s DPH
Doporučená prodejní cena: 354,55 Kč 429 Kč
Informace:
Zábavná hra s plastovými žebříky, která zkouší tvoji šikovnost! Skvělá hra pobaví nejen tebe, ale i tvé kamarády nebo rodiče. S Mistakos se nudit nebudeš. Vyzkoušej své dovednosti a schopnosti. Kolik žebříků se ti podaří poskládat na sebe, než se pletenec žebříků zřítí?

Mistakos High Level je ideální hra pro společné večery s rodinou nebo na party. Hru lze hrát třemi způsoby.
  • Cílem první varianty je dostat co nejméně trestných bodů během stohování žebříků. Nejmladší hráč začíná, vybere si barvu žebříků a položí jeden na stůt. Postupuje se ve směru hodinových ručiček. Další hráč si zvolí barvu a žebřík položí na ten předchozího hráče tak, aby se nedotýkal stolu. Stejným způsobem pokračuje další hráč. Pokud skládaná věž spadne, kolo končí. Trestné body obdrží ten, u jehož tahu věž spadla. Počet trestných bodů se rovná počtu spadených žebříků. Další kolo pokračuje stejným způsobem s tím, že začíná hráč po levici toho, komu věž spadla. Vítězí hráč, který má nejméně trestných bodů.
  • U druhé varianty je cílem hry zbavit se žebříků. Rozdělte žebříky rovnoměrně mezi všechny hráče. Hra spočívá ve stavění žebříků na sebe tak, aby ostatní žebříky nemohly spadnout. Pouze jeden žebřík může stát na stole. Hráč, kterému žebříky spadnou, si je vezme k sobě a hraje další hráč. Pokračuje hráč nalevo. Vítězí ten, který se vbaví všech svých žebříků.
  • U varianty tři můžete spojit základní hru Mistakos (není součástí balení) a Mistakos High Level  a hrát současně pomocí žebříků i židlí (ve stejné barvě pro jednoho hráče). Pravidla hry jsou pak stejná jako u první varianty.
Obsah balení 24 žebříků ve třech barvách (8 zelených, 8 modrých a 8 červených).
Doporučeno pro děti od 5 let.

Ilustrativní video:Specifikace a parametry:
Hmotnost:0,480 kg
Rozměry krabice (balení):26 x 14,5 x 10 cm
Země původu:Polsko
V nabídce od:23. 8. 2021
Doba hraní:10 až 25 minut
Počet hráčů:1 až 3
Věk:od 5 let
Materiál:Plast